שירותי תעסוקה

חטיבת התעסוקה מערך התעסוקה של העמותה מפעיל ומפתח שירותים חדשים עם מענים מותאמים ורצף תעסוקתי לאנשים עם מוגבלות. כמו כן, בשנים אחרונות זכינו במספר מכרזים אשר אפשרו הקמת מפעלים מוגנים, מרכז תעסוקתי תורני רב נכותי, מועדונים תעסוקתיים ושרותי השמה נתמכת בשוק החופשי לאנשים עם מוגבלויות שונות ממשרדי הרווחה, בריאות, ביטחון, המוסד לביטוח לאומי, חברת כ"א "דנאל". השיקום התעסוקתי של עמותת רעות מפתח יוזמות חדשות שמשלבות גישות שיקומיות יחד עם נורמות ותהליכים עסקיים. השיקום התעסוקתי מכיל בתוכו את עקרונות העולם העסקי - כלכלי, את אופיו של שוק העבודה, את דרכי התנהלותו ואת מדדי האיכות והבקרה המאפיינים שוק זה, יחד עם העלאת התוצר והכנסה לעובדים.

אנו נותנים שירותי שיקום על רצף תעסוקתי ברמה ארצית  :

מועדונים תעסוקתיים - בעמק חפר, ובירושלים  בגבעת שאול ובפסגה ולאוכלוסייה המתגוררת בעיר העתיקה ובאבו גוש. המועדונים התעסוקתיים מספקים התנסויות והזדמנויות למידה הכולל הכנה לשוק העבודה (עבודה מפעלית, עבודה יצירתית אמנותית, פיתוח כישורי חיים, התנסות בעבודה והתנדבות, יוזמות עסקיות). הפעילות נעשית מכוונת סביב מטרה אישית, בכדי לסייע למתמודד למצוא משמעות עיסוקי בחייו.

מפעלים מוגנים - הסטודיו בפסגת זאב, ראשון לציון, יבנה, מת"ת יד בנימין - מפעל רב נכותי עבור האוכלוסיות החרדית.

במפעלים המוגנים , משלב יחידה עסקית כלכלית, המכילה מאפיינים של העולם העסקי, יחד עם תהליכי שיקום, התערבויות שיקומיות ועמידה ביעדים שיקומיים. שמנו למטרה הרחבה של  תעסוקה מעברית, עם חיבורים רחבים יותר עם הקהילה.

השמה נתמכת בנינו תכנית מוגדרת המכינה את המתמודדים בצורה טובה ויעילה יותר לעולם העבודה, המאפשרת יחד עם העובד המקצועי ואיש ההשמה הנתמכת שלנו להוציא מתמודדים לשוק העבודה בצורה מיטבית.

צמיחה מסיבית של התעסוקה הנתמכת על ידי זכיה  ב 3מכרזים ברמה הארצית - במכרז של הרווחה, מכרז של הביטוח לאומי ותוכנית "תנופה". יש לנו ניסיון וידע מקצועי רב בהכנת אנשים לעולם העבודה, מציאת מקומות עבודה מותאמים ליכולות, לידע והכישורים והשמה עם לווי. אנו נחשבים לזכיין  מוביל, מקצועי ומוערך בכל הארץ.

התעסוקה של עמותת רעות שמה למטרה להמשיך ולפתח יוזמות חדשניות המותאמים לצרכי המתמודדים ואוכלוסיות מיוחדות לכל המגזרים.

 

רכזת ארצית תחום תעסוקה עמותת רעות


רח' פועלי צדק 3, ירושלים 93420

טלפון 02-6749911

פקס 02-6730844

rfireut@netvision.net.il