בעלי תפקידים בעמותה

ועד מנהל של העמותה: יו"ר העמותה פרופ' יגאל גינת (יקיר ירושלים 2013), ד"ר אבי רמות, פרופ' מקס לכמן (זוכה פרס זוסמן 2014) ומר ניר מכלוף, אנשי מקצוע בין החלוצים והמובילים בירושלים ובארץ בקידום שרותי שיקום ושילובם בקהילה של בעלי מוגבלויות. חברי העמותה כוללים נציגים של המשפחות ונציגות צרכנים.

פרופ' יגאל גינת

יו"ר ומייסד


אחד הפסיכיאטרים הראשונים שהתחילו ללמוד ולפתח בארץ את תחום השיקום של נפגעי נפש בקהילה.

כבר בשנת 1982 נסעה ללמוד תחום זה באנגליה ועם חזרתו, יזם הקמת מחלקה שיקומית במרכז לבריאות הנפש בבאר שבע ומחלקה דומה גם בביה"ח טלביה בי-ם. בשנת 1995 הקים, בעזרת חברים אנשי מקצוע ואנשי ציבור, עמותה העוסקת בשיקום בקהילה של נפגעי נפש – עמותת רעות המהווה את הגולת הכותרת של פעילותו המקצועית.

רויטל בנימיני

מנכ"לית


בעלת ניסיון עשיר ורב בתחומי השיקום והשילוב בבריאות הנפש, בכלל וב'עמותת רעות', בפרט.
רויטל, עובדת סוציאלית בהכשרתה, בוגרת תואר שני מטעם 'האוניברסיטה העברית', במסלול ניהול מלכ"רים וייעוץ ארגוני, עוסקת שנים רבות בהקמת וניהול של מסגרות שיקום

חזונה של רויטל הינו להמשיך ולהוביל את העמותה כארגון חושב ולומד, המחפש באופן אקטיבי ותמידי כיצד ניתן ליעל ולפתח את השירותים הניתנים ובעיקר להוביל אותם למקום של חדשנות מקצועית. כל זאת מתוך הכרה במטרה, להעניק שירות טוב יותר עבור המלווים בעמותה, לצד חיבור והתבוננות מדוייקת במגמות המקצועיות המתפתחות והמשך הטמעת ערכי השיקום וההחלמה.