חטיבה מקצועית

החטיבה המקצועית בעמותה אחראית לקידום ערכי השיקום וההחלמה באמצעות פיתוח הצוותים, פיתוח מודלים להתערבות, עידוד הכשרות מקצועיות, הדרכות ולמידה. עמותת רעות הינה ארגון חושב, לומד שמחפש באופן אקטיבי ותמידי כיצד ניתן ליעל את השירותים הניתנים בו ולהוביל אותם למקום של חדשנות מקצועית והכל במטרה לתת שירות טוב יותר עבור המלווים בעמותה.
עובדי העמותה מקבלים תמיכה מקצועית והדרכות מקצועיות מגורמים בתוך העמותה וכן ממדריכים מוסמכים חיצוניים. בעמותה מתקיימים סמינרים ללמידה, אחת לחודשים, בהם נפגשים כל העובדים לומדים יחד ודנים בסוגיות שונות. כמו כן עמותת רעות מקיימת יום עיון מרכזי, פעם בשנה, בנושאים רלוונטיים מעולם השיקום. אנו גאים בצמיחה, גדילה והתפתחות של העובדים בעמותה ומאמינים כי במסגרת העמותה עובדים יכולים להתקדם ולבצע תפקידים מגוונים ומאתגרים

תוכנית סמינרים 2017

מצורפים תאריכים של הסמינרים לשנת 2017 . הסמינרים יתקיימו בימי ג' בין 10:00 ל- 12:00. לגבי המיקום נעדכן לקראת כל מפגש. הסמינרים פתוחים לכל צוותי היחידות: מדריכים, אנשי מקצוע, מנהלים, סטודנטים. מעבר לכך שההשתתפות חובה, זאת הזדמנות להיפגש, ללמוד ביחד ולהתעדכן על הנעשה בעמותה. אנא שריינו ביומנכם את התאריכים ואפשרו לצוותים להתארגן מראש על מנת שיוכלו להגיע. יש להירשם אצל רונית.

לתאריכים